Het Schraperafdichting met referentie RIA-18X26X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
30 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?