Glijlager bronze BMG42-52-50
Verwijzing : BMG42-52-50
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG42-52-50 Algemeen meet 42 mm in binnendiameter, 52 mm in buitendiameter en 50 mm lengte. Het is gemaakt in .
  27 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OA-52X65X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OA-52X65X8-NBR
Duwschijven - GS81108-SKF SKF
DUWSCHIJVEN GS81108-SKF
  • BINNENDIAMETER
    42  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    50  MM
  • GEWICHT
    247  G
Beschrijving