Hydraulische afdichting US-18X26X5-PU94
Verwijzing : US-18X26X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-18X26X5-PU94 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6204-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6204-2RS
PAF Glijlager met kraag - PAF1812-P10 GEN
PAF GLIJLAGER MET KRAAG PAF1812-P10
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving