TSM stangkop MSL-M12-10-DUNLOP
Verwijzing : MSL-M12-10-DUNLOP
DUNLOP
Beschrijving
Het Tsm Stangkop bekend als MSL-M12-10-DUNLOP DUNLOP heeft een schroefsteek van , een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 16 mm.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6004-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6004-2RSH-SKF
TSM stangkop - TSM10 GEN
TSM STANGKOP TSM10
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • TYPE
    TSM
  • GEWICHT
    111  G
  • DRAAD
    Linkse draad
  • SMERING
    zonder
  • STATISCHE BELASTING
    0.0236  KN
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving