PHS stangkop PHS16-STUD-BRONZE-DUNLOP
Verwijzing : PHS16-STUD-BRONZE-DUNLOP
DUNLOP
Beschrijving
Het Phs Stangkop bekend als PHS16-STUD-BRONZE-DUNLOP DUNLOP heeft een interne diameter van 16 mm, een externe diameter van 38 mm en een dikte van 21 mm.
  2 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • STATISCHE BELASTING
    0.023  KN
  • BUITENDIAMETER
    38  MM
  • DIKTE
    21  MM
  • 2E DIKTE
    15  MM
  • MATERIAAL
    BRONZE
  • TYPE
    PHS
  • GEWICHT
    375  G
  • DRAAD
    M16X2
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving