PHS stangkop FP-M16C-DUNLOP
Verwijzing : FP-M16C-DUNLOP
DUNLOP
Beschrijving
Het Phs Stangkop bekend als FP-M16C-DUNLOP DUNLOP heeft een interne diameter van 16 mm, een externe diameter van 38 mm en een dikte van 21 mm.