Het Ge Gewrichtslager bekend als GEH50-ES-2LS-SKF heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 90 mm en een dikte van 56 mm.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?