GE Gewrichtslager GE50GS-2RS-IKO
Verwijzing : GE50GS-2RS-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE50GS-2RS-IKO heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 90 mm en een dikte van 56 mm.