GE Gewrichtslager GE50-ES-SKF
Verwijzing : GE50-ES-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE50-ES-SKF heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 35 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
GE Gewrichtslager - GE50-ES-2RS GEN
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE50-ES-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    35  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    557  G
  • SMERING
    met
  • DYNAMISCHE BELASTING
    156  KN
  • STATISCHE BELASTING
    780  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving