GE Gewrichtslager GE50-ES-2RS
Verwijzing : GE50-ES-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE50-ES-2RS heeft een interne diameter van 50 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 35 mm.