GE Gewrichtslager GE120-UK-2RS-DUNLOP
Verwijzing : GE120-UK-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE120-UK-2RS-DUNLOP heeft een interne diameter van 85 mm, een externe diameter van 120 mm en een dikte van 70 mm.
  • BINNENDIAMETER
    85  MM
  • DIKTE
    70  MM
  • GEWICHT
    8000  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving