GE Gewrichtslager GE12-TXGR-SKF
Verwijzing : GE12-TXGR-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE12-TXGR-SKF heeft een interne diameter van 12 mm, een externe diameter van 22 mm en een dikte van 10 mm.