GE Gewrichtslager DG12-PW-DURBAL
Verwijzing : DG12-PW-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als DG12-PW-DURBAL heeft een interne diameter van 12 mm, een externe diameter van 26 mm en een dikte van 16 mm.