Het Naaldkooi, bekend als het K32-37-13-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 37 mm en een dikte van 13 mm.
9 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?