Naaldkooi K30-35-13-SKF
Verwijzing : K30-35-13-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K30-35-13-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 13 mm.
  9 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-50X65X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-50X65X8-NBR
Kogellager - 6303-SKF SKF
KOGELLAGER 6303-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-30 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-30
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    13  MM
  • GRENSTOERENTAL
    15000  RPM
  • GEWICHT
    13  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    15.1  KN
  • STATISCHE BELASTING
    25.5  KN
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving