Naaldkooi K25-33-20-SKF
Verwijzing : K25-33-20-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K25-33-20-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 33 mm en een dikte van 20 mm.