Naaldkooi K25-35-30-SKF
Verwijzing : K25-35-30-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K25-35-30-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 30 mm.
  6 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-25X35X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-25X35X7-NBR
Kogellager - 6306-SKF SKF
KOGELLAGER 6306-SKF
Duwschijven - AS2542 GEN
DUWSCHIJVEN AS2542
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    66  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving