Het Naaldlager, bekend als het NK80-25-INA INA, heeft een binnendiameter van 80 mm, een buitendiameter van 95 mm en een dikte van 25 mm.
20 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?