SPI Afdichting OAS-70X95X8-NBR
Verwijzing : OAS-70X95X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-70X95X8-NBR heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 95 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.