Lagerblok toebehoren UC207-20-G2-SNR
Verwijzing : UC207-20-G2-SNR
SNR
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als UC207-20-G2-SNR SNR meet 31.75 mm in binnendiameter, 72 mm in buitendiameter en 20 in dikte. Het is gemaakt in .