Glijlager bronze BNZ25-36-50
Verwijzing : BNZ25-36-50
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ25-36-50 Algemeen meet 25 mm in binnendiameter, 36 mm in buitendiameter en 50 mm lengte. Het is gemaakt in .
  27 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6304-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6304-C3-SKF
Glijlager bronze - BNZ25-35-50 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ25-35-50
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    36  MM
  • DIKTE
    50  MM
  • GEWICHT
    183  G
Beschrijving