Kogellager 6203-LLU-NR-15.875-L627-NTN
Verwijzing : 6203-LLU-NR-15.875-L627-NTN
NTN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 6203-LLU-NR-15.875-L627-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 15.875 mm, een buitendiameter van  40 mm en een dikte van 12 mm.
  7 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-28X3-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-28X3-NBR90
Kogellager - 6202-15.875-2RSH-GJN-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6202-15.875-2RSH-GJN-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    15.875  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • WATERDICHT MAKEN
    Dubbelzijdige afdichting
  • GEWICHT
    70  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.