Het Kogellager, bekend als het 6202-15.875-2RSH-GJN-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 15.875 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 11 mm.
16 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.