Zuigerafdichting TP1-39X55X20.50-NBR90
Verwijzing : TP1-39X55X20.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP1-39X55X20.50-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 39 mm zijn, de binnendiameter van de loop 55 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 20.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.