Schraperafdichting RIA-32X40X4-NBR90
Verwijzing : RIA-32X40X4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-32X40X4-NBR90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  25 onderdelen op voorraad (12 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-DDU-NSK NSK
spec_icon
KOGELLAGER 6205-DDU-NSK
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-110 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-110
4 4
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving