SPI Afdichting OAS-38X72X8-NBR
Verwijzing : OAS-38X72X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-38X72X8-NBR heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6306-2RS1-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6306-2RS1-SKF
MB Borgring - MB9-SKF SKF
MB BORGRING MB9-SKF
SPI Afdichting - BB-38X72X12-NBR GEN
SPI AFDICHTING BB-38X72X12-NBR
  • BUITENDIAMETER
    72  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • GEWICHT
    37  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.