jonc d'arrêt JV30-SEEGER
Verwijzing : JV30-SEEGER
SEEGER
Beschrijving
Jonc D'arrêt JV30-SEEGER, Binnendiameter 30 mm, Buitendiameter 32.1 mm, Dikte 1.2 mm
  8 tot 10 dagen (1 dag geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    32.1  MM
  • DIKTE
    1.2  MM
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving