SPI Afdichting OAS-35X45X10-FPM
Verwijzing : OAS-35X45X10-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X45X10-FPM heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van FPM.