SPI Afdichting OAS-40X62X9-NBR
Verwijzing : OAS-40X62X9-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-40X62X9-NBR heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van NBR.