SPI Afdichting OAS-22X42X11-NBR
Verwijzing : OAS-22X42X11-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-22X42X11-NBR heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 11 mm. Het is gemaakt van NBR.