Kogellager 6004-22-BC2G15
Verwijzing : 6004-22-BC2G15
GEN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 6004-22-BC2G15 Algemeen, heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van  42 mm en een dikte van 12 mm.