SPI Afdichting OA-52X71X9-NBR
Verwijzing : OA-52X71X9-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-52X71X9-NBR heeft een binnendiameter van 52 mm, een buitendiameter van 71 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-33X64X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-33X64X10-NBR
Zich instellende kogellager - 2208-TVH-FAG FAG
ZICH INSTELLENDE KOGELLAGER 2208-TVH-FAG
  • BUITENDIAMETER
    71  MM
  • DIKTE
    9  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    28  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.