SPI Afdichting OAS-33X64X10-NBR
Verwijzing : OAS-33X64X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-33X64X10-NBR heeft een binnendiameter van 33 mm, een buitendiameter van 64 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.