Het Schraperafdichting met referentie RSU-45X53X6-NBR heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 53 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?