Het Hydraulische Afdichting met referentie US-45X53X8-PU94 heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 53 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
29 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?