Schraperafdichting RSP-28X40X7-10-NBR90
Verwijzing : RSP-28X40X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-28X40X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - ASP-28X40X6-NBR GEN
SPI AFDICHTING ASP-28X40X6-NBR
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    7  MM
    RSP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    6  G
Beschrijving