SPI Afdichting ASP-28X40X6-NBR
Verwijzing : ASP-28X40X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie ASP-28X40X6-NBR heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.