Schraperafdichting RSP-110X125X7-NBR
Verwijzing : RSP-110X125X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-110X125X7-NBR heeft een binnendiameter van 110 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UP-110X125X11.300-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UP-110X125X11.300-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    110  MM
  • BUITENDIAMETER
    125  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSP
  • GEWICHT
    23  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving