Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-110X125X11.300-PU94 heeft een binnendiameter van 110 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 11.3 mm. Het is gemaakt van PU.
4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?