Het Schraperafdichting met referentie RSE-26X34X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 26 mm, een buitendiameter van 34 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
29 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?