Schraperafdichting RIA-26X34X5-7-NBR90
Verwijzing : RIA-26X34X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-26X34X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 26 mm, een buitendiameter van 34 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
Schraperafdichting - RSE-26X34X4-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RSE-26X34X4-7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    26  MM
  • BUITENDIAMETER
    34  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving