Schraperafdichting RIA-63X72X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-63X72X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-63X72X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 63 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  9 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RIA-90X100X5-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-90X100X5-7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    63  MM
  • BUITENDIAMETER
    72  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    21  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving