Schraperafdichting RIA-90X100X5-7-NBR90
Verwijzing : RIA-90X100X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-90X100X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van 100 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.