Het Schraperafdichting met referentie RIA-60X78X11-NBR90 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 78 mm en een dikte van 11 mm. Het is gemaakt van NBR.
14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?