Schraperafdichting RSP-60X76X7-NBR90
Verwijzing : RSP-60X76X7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-60X76X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 76 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-90X130X12-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-90X130X12-NBR
Kogellager - 6214-SKF SKF
KOGELLAGER 6214-SKF
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    76  MM
  • DIKTE
    7  MM
    RSP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    15  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving