Schraperafdichting RIA-50X70X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-50X70X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-50X70X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 70 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.