Het Hydraulische Afdichting met referentie US-50X70X18-PU94 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 70 mm en een dikte van 18 mm. Het is gemaakt van PU.
50 onderdelen op voorraad (4 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?