Het Schraperafdichting met referentie RIA-30X42X6-9-PU94 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.
5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?