Schraperafdichting RDI-30X42X6-9-PU94
Verwijzing : RDI-30X42X6-9-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDI-30X42X6-9-PU94 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.