Het Schraperafdichting met referentie RIA-28X38X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
25 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?